Головна траса на Дебальцеве заблокована, проте дорога туди є, хоча і постійно обструлюється. За словами українських військових, які знаходяться в Дебальцевому, місто обстрілюється, проте зі значно меншою інтенсивністю, ніж до «режиму тиші». Про це повідомила журналістка Громадського Анастасія Станко, яка зараз перебуває у спільному українсько-російському Координаційному центрі з моніторингу за забезпеченням припинення вогню у Соледарі.

«Волонтери та представники громадських організацій просять реального перемир’я хоча б на два дні, оскільки з Дебальцевого треба вивезти поранених, які досі там залишаються», - розповіла журналістка.

Наразі на переговори в Координаційний центр прибули представники ОБСЄ. Джерела серед військових вказують, що саме на рахунок «реального перемир’я» зараз ведуться перемовини.

В іншому, за словами Станко, «режим тиші» десь порушується, але загалом – зберігається.

Миронівський, що неподалік Дебальцевого, обстрілюють активно: у неділю, 15 лютого, було шестеро поранених українських військових. Один – важко поранений, п’ятеро – середньої тяжкості.

У понеділок, 16 лютого, Миронівський не обстрілювався, проте бойовики стріляють по території за ним з боку Логвинового. Українські військові відповідають.

Поділитись: