Політика

Дорогами війни. Широкине

Політика/Дорогами війни. Широкине
Зберегти
Вигляд

Не дивлячись на оголошене перемир’я в районі Широкиного бойовики продовжують стріляти. Застосовують при цьому заборонену зброю. У зону обстрілів потрапляють як бійці української армії, так і мешканці прибережних селищ, які ще тут залишились.

За одну мить родини залишаються без даху над головою. Небезпечні предмети люди знаходять прямо в землі, снаряди стирчать із дороги, де їздять автобуси. Люди звикли до війни, але говорять, що хочуть понад усе миру. Військові пристосовуються до життя на лінії вогню – навіть в землянках облаштовують побут і мріють про повернення додому.

Проїхавшись дорогою війни до крайніх позицій українських військ Громадське.Кременчук побачило той бойовий дух, який не вдається вже рік зламати бойовикам та російським найманцям. 

P.S. А за три дні нам зателефонували і повідомили, що у тому районі, де побувало Громадське телебачення Кременчука, на міні керованої дії підірвався джип з українськими бійцями. Двоє загиблих і один важко поранений. Це були коригувальник і навідник із 37-го батальйону. Їм належала більша частина всіх уражених артилерією сектору цілей. Військові батальйону впевнені, що це була невипадкова міна: на бійців полювали не просто сепаратисти, а російський спецназ.

/ Громадське.Кременчук

Пов`язані новини