Політика

Дорогі депутати. Cаботаж закону на мільярд

Політика/Дорогі депутати. Cаботаж закону на мільярд
Зберегти
Вигляд

Парламентський комітет з економічної політики тричі за тиждень провалив засідання - через відсутність кворуму. Єдине питання порядку денного, яке ніяк не може розглянути комітет - законопроект №2273, який повертає державі контроль над "Укрнафтою", акціонером якої є мільярдер Ігор Коломойський. Голову комітету Андрія Іванчука (фракція "Народний Фронт") підозрюють у конфлікті інтересів. Іванчук в інтерв'ю "Дорогим депутатам" відмовився підтвердити, що має спільний бізнес з Коломойським. Щоправда сам мільярдер стверджує, що разом з депутатом є співвласником компанії з виробництва екологічного пального "Техінсервіс". У разі ухвалення законопроекту №2273, олігарху доведеться виплатити державі дивіденди в розмірі 1,7 мільярди гривень. 

 

Парламентський автопарк, який нараховує майже дві сотні автівок, залишається чи не найзакритішим підрозділом Верховної Ради. Але знімальній групі "Дорогих депутатів" вдалося побувати у всіх закапелках депутатського гаража. Який виявився більше ніж гаражем: цілим підприємством з авторемонтними майстернями, диспетчерською, власною їдальнею з "радянськими" цінами і навіть автозаправкою з дешевим бензином 2014 року.

  
Сайт, який публікує відео найяскравіших бійок в парламентах світу. Українські депутати заслужено посідають місце головних парламентських розбишак.

 

Про це докладніше та ще багато іншого дивіться у програмі "Дорогі депутати" від 9 березня.

\Андрій Сайчук, Тетяна Козирєва, Яків Любчич.

Пов`язані новини