Політика

Дорогі депутати. Кнопкодавство

Політика/Дорогі депутати. Кнопкодавство
Зберегти
Вигляд

- «Кнопкодавство» повертається до Верховної Ради. Чому депутати зволікають із встановленням нової системи для голосування і сенсорною кнопкою? Репортаж з майстерні розробників «Ради-4».

- Одна з найстаріших парламентських партій – «Батьківщина» - на останніх виборах показала найгірший результат у своїй історії. Втім вже сам партійний офіс, більше схожий фортецю в центрі Києва, красномовно промовляє: вибори проходять і відходять, а «Батьківщина» залишається. Про історію, ідеологію і партійну господарку - в рубриці «Партологія».

- Чи знали ви, що сотні українських вояків, що загинули на початку минулого століття в боях за Незалежність, були поховані в Маріїнському парку, напроти Теперішньої Верховної Ради. Втім радянська влада зробила все, щоб знищити пам'ять події тих років, а простір перед парламентом перетворила на пантеон своїх героїв. у рубриці «Совок» - про таємниці Маріїнського парку.

- Що потрібно для того аби стати депутатом? Бути багатим? Відомим? Мати впливових друзів-політиків? Так, якщо ми говоримо про Україну. Але зовсім не так, якщо йдеться про Велику Британію. Як британські партії визначають хто балотуватиметься кандидатом на наступних виборах? Завдяки прозорій системі відбору, яка нагадує вступні іспити до престижного університету. Більше в рубриці «А як у них?».

Андрій Сайчук, Тетяна Козирєва

Пов`язані новини