Політика

Дорогі депутати. Квиток без черги

Політика/Дорогі депутати. Квиток без черги
Зберегти
Вигляд

 

Пережиток епохи партноменклатури: народні обранці досі мають персональну касу на залізничних вокзалах. Щоправда, придбати там квиток тепер може будь-хто. Але з націнкою 25 гривень. Проте більшість опитаних нами пасажирів, які стояли в черзі за квитками у звичайних касах навіть про це не здогадувалися.

 

Чи знають депутати положення про депутатську етику, визначені законом "Про статус народного депутата".

 

Депутати-мажоритарники з Івано-франківщини зареєстрували вдвадцятеро більше законопроектів, ніж їхні колеги інших областей. Звичайно, кількісь не завжди означає якість, але цифри законодавчої активності депутатів, обраних від різних регіонів, змушують замислитися.

 

Віктор Пинзеник і Іван Кириленко - можуть втішатися титулом справжніх парламентських мастодонтів. Обидва обиралися до Верховної ради по 7 разів. Кращий резулльтат лише в найстарішого нардепа цього скликання Юхима Звягільського. Останній не пропустив жодної каденції. Ми попросили парламентських старожилів поділитися мудрістю.

І в продовження грузинського циклу інтерв'ю з депутатом від опозиції Хатуною Гогорішвілі та експертом неурядової організації  "Міжнародна спільнота за чесні вибори та демократію" Елене Нізхарадзе

Пов`язані новини