Політика

Дорогі депутати. Олігархи і парламент

Політика/Дорогі депутати. Олігархи і парламент
Зберегти
Вигляд

У Верховній Раді України є 16 народних депутатів України, які за 100 днів роботи не підготували жодного запиту, не виступали на пленарних  засіданнях і не брали участь у підготовці законопроектів. До цієї групи також належить Надія Савченко, яка незаконно утримується в слідчому ізоляторі Російської Федерації та з об'єктивних причин не має можливості виконувати депутатські повноваження.

Отже, по фракціях:

БПП - Іван Спориш, Руслан Демчак, Олег Дмитренко, Олексій Савченко.
Опозиційний блок  -  Іван Мирний, Тарас Козак, Денис Омельянович, Дмитро Добкін.
Позафракційні -  Іван Балога, Сергій Клюєв, Костянтин Жеваго. 
Народний фронт - Юрій Бабій, Ярослав Лесюк. 
Група Економічний розвиток - Євген Балицький, Володимир Зубик.
Батьківщина -  Надія Савченко.

Голова комітету із запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв  ініціює ліквідацію автопарку Верховної Ради після перегляду сюжету "Дорогих депутатів" про одну із найзатратніших депутатських пільг. Нагадаємо, що у бюджеті 2015-го року на утримання двохсот депутатських автівок заклали 40 млн гривень.

Державне фінансування партій є пунктом Коаліційної угоди.  Робочу групу із підготовки законопроекту очолює народний депутат Сергій Лещенко.  "Дорогі депутати"  побували на другій зустрічі робочої групи. Окрім громадських активістів,  були ще й представники  Міністерства юстиції, Центрвиборчкому і Рахункової палати. Чи готова система до революційних змін - дивіться у сюжеті.

І на завершення - "Дорогі депутати" продовжують серію репортажів про "парламентське закулісся". Цього разу Андрій Сайчук покаже - які саме видання збирають пилюку на стелажах закритої бібліотеки для парламентарів?

\Андрій Сайчук, Тетяна Козирєва, Яків Любчич

Пов`язані новини