"Дорогі депутати" подолали 700 кілометрів на Схід разом із представниками Комітету із запобігання і боротьби корупцією. До нового адміністративному центру у Сєвєродонецьку на перше виїзне засідання  парламентарів  запросив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука:
 
"Для мене ідея фікс була - боротьба з корупцією, тому на першому ж тижні свого призначення я попросив організувати виїздне засідання і саме Комітету по боротьбі із корупцією, бо сподіваюся, що під час цього комітету і після нього будуть здійснені якісь зміни  і я ще будучи в Києві просив, щоб люди приїхали не просто на конференцію, а із конкретними рішеннями, які я би міг втілити". 

 

Охороняли територію біля готелю із символічною назвою "Мир" у Сєвєродонецьку більше двохсот правоохоронців, серед них війська спеціального призначення, представники добровольчих батальйонів, СБУ, фіскальної служби. Зрештою до Сєвєродонєцка дісталися лише 9 із 22 депутатів комітету. Через відсутність кворуму комітет не відкривав засідання, натомість пройшов у форматі комітетських слухань за участі Анатолія Матіоса, головного військового прокурора України, Олега Козловського, голови УСБУ у Луганській області і Анатолія Науменка, начальника Головного управління МВС України у Луганській області.

Поділитись: