УКРАЇНА

Досьє кандидатів до ВСУ неможливо оприлюднити без сертифікату Держспецзв’язку – комісія

1 березня, 2017 13:52
УКРАЇНА/Досьє кандидатів до ВСУ неможливо оприлюднити без сертифікату Держспецзв’язку – комісія
Зберегти
Вигляд
lead
Вища кваліфікаційна комісія суддів відмовляється оприлюднювати досьє кандидатів на посади суддів Верховного суду України, мотивуючи це відсутністю сертифікату Держспецзв’язку.

Вища кваліфікаційна комісія суддів відмовляється оприлюднювати досьє кандидатів на посади суддів Верховного суду України, мотивуючи це відсутністю сертифікату Держспецзв’язку.

Про це повідомив на брифінгу член комісії Сергій Козьяков, передає кореспондент Громадського.

«Оприлюднення досьє неможливе на сайті ВККСУ, бо для цього потрібно сертифікат Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України», – сказав він.

Раніше під приміщенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, представники громадських організацій влашутвали «Марш невідомих у мантіях» з вимогою до комісії оприлюднювати досьє кандидатів на посади суддів ВСУ.

За словами мітингувальників, зараз на ці посади претендує близько 500 кандидатів, а Громадська рада доброчесності не має можливості перевірити їх бекграунд перед співбесідами виключно на основі публічно доступної інформації.

Згодом представники громадських організацій домоглися, щоб члени ВККС організували брифінг.

Раніше стало відомо, що під час конкурсу ВСУ суддя Романюк складав тести зі справи, яку він же й розглядав, однак він заперечує свою перевагу над іншими учасниками конкурсу.

Згодом в ефірі Громадського член вищої кваліфікаційної комісії суддів України Андрій Козлов заявив, що тести для конкурсу суддів ВСУ готувались до появи списку кандидатів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини