Друг міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Ігор Котвіцький під час карантину відвідує елітний бутик-ресторан та проводить зустрічі у 5-зірковому готелі.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми: корупція в деталях»

Так, колишній народний депутат та бізнес-партнер родини Авакова Котвіцький під час карантину регулярно проводить зустрічі в готелі Hyatt, робота якого відповідно до постанови КМДА має бути обмежена, та приїжджає на територію бутик-ресторану Sanahunt, який начебто працює тільки «на винос».

Водночас в готелі офіційно кажуть, що зустрічі в них проводити заборонено. Також Котвіцький регулярно навідується до МВС, але відмовляється коментувати свої зустрічі, називаючи їх «приватними».

Журналісти тричі спостерігали, як Котвіцький перебуває у 5-зірковому готелі Hyatt у розпал карантину. Зокрема, 8 квітня на парковці готелю з’явилось спочатку авто, з якого вийшов народний депутат та член комітету ВР з питань бюджету Валерій Лунченко. Потім там же побачили й Котвіцького.

Пізніше машини, якими користуються Котвіцький та Лунченко, одразу з готелю попрямували в урядовий квартал і повернули до бутика Sanahunt, де розташовується також ресторан Sanahunt Lounge, але не зупинились на парковці, а заїхали на територію закритого двору закладу і за ними зачинились ворота. Охоронець закладу, який вийшов до журналістів, на уточнення відповів: «Sanahunt не відкритий».

Лунченко та Котвіцький перебували там близько двох годин.

За даними журналістів, Котвіцький під час карантину також регулярно відвідував МВС, зокрема, 9, 14 та 22 квітня.

Двічі «Схеми» фіксували, як його кортеж від'їжджає від готелю Hyatt, звідти виходить Котвіцький без захисної маски, сідає в автівку і прямує до міністерства.

На в’їзді до відомства, де всім відвідувачам співробітники міністерства вимірювали температуру, Котвіцького та його охорону не перевіряли, а вартовий на воротах віддавав честь автівкам бізнесмена.

9 квітня за пів години до візиту Котвіцького територію міністерства залишив автомобіль, яким користується голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян, засідання якої час від часу відвідує Арсен Аваков.

У січні Шатворян відвідував ювілей Котвіцького. Там же тоді зафіксували й сина глави МВС — Олександра.

А на святкування ювілею Котвіцького кількома днями раніше в одному з готельних комплексів Харкова завітав засуджений у резонансній справі так званих «рюкзаків» Авакова Володимир Литвин, який взяв провину на себе у справі, де фігурував син міністра.

Нагадаємо, Bihus.info опублікувало розслідування, в якому показали, що до ресторану «Велюр» народного депутата від «Слуги Народу» Миколи Тищенка приходять VIP-гості, попри карантин.

Серед відвідувачів автори розслідування зафіксували народного депутата Антона Яценка, депутата від «Слуги Народу» Олександра Кабанова — останній зустрічався в ресторані з Віталієм Кисілем з компанії «Метінвест» олігарха Ріната Ахметова.

Також до закладу приїздив помічник депутата від «Слуги Народу» Олександра Мережка Павло Куфтирєв (його бачили упродовж трьох днів), який, зокрема, є ще главою федерації шахів Києва.

Сам Тищенко прокоментував, що у ресторані має «своєрідний штаб», де проводить лише особисті зустрічі, а для відвідувачів заклад не працює.

Поділитись: