УКРАЇНА

Дружина Порошенка сплатила 4500 гривень за вітальний ролик для президента

3 жовтня, 2017 14:57
УКРАЇНА/Дружина Порошенка сплатила 4500 гривень за вітальний ролик для президента
Зберегти
Вигляд
4,5 тисячі гривень від Марини Порошенко надійшли на рахунок держпідприємства 27 вересня — вже після оприлюднення ролика й після запиту журналістів про те, на якій підставі й у якій формі надавала послуги державна студія.

Дружина президента Петра Порошенка Марина заплатила держпідприємству «Мультимедійна платформа іномовлення України» 4500 гривень за запис відеопривітання до дня народження чоловіка.

Ці дані підтвердило Міністерство інформаційної політики у відповіді на запит «Українських новин».

При цьому 4,5 тисячі гривень від Марини Порошенко надійшли на рахунок держпідприємства 27 вересня — вже після оприлюднення ролика й після запиту журналістів про те, на якій підставі й у якій формі надавала послуги державна студія.

З огляду на те, що оплату вносила фізична особа, гроші могли бути перераховані напередодні: вони доходять впродовж 3 банківських днів.

26 вересня Петро Порошенко відсвяткував своє 52-річчя. Того дня у Facebook Фонду Порошенка опублікували відеопривітання від сім'ї президента. У ролику президента зіграла телеведучу, а діти президента стали героями сюжетів.

15 травня на каналi «Україна» відбувся перший ефір програми «В ритмі спорту», ведучою якої є дружина президента Марина Порошенко.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Порошенко і журналісти — 3» | Hromadske.doc.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини