Життя

Дружина загиблого депутата Рибака: У нас є герої, визнані народом, але не визнані державою

Життя/Дружина загиблого депутата Рибака: У нас є герої, визнані народом, але не визнані державою
Зберегти
Вигляд

Після вбивства горлівського депутата Володимира Рибака, якого за попередніми даними, закатували проросійські сепаратисти, його дружина Олена не може добитися визнання його героєм України. Про це вона розповіла у студії Громадського.

За її словами, зараз є шестеро осіб включно з її чоловіком, які не увішли ані до списку Героїв Небесної сотні, ані до списку Героїв України, а також не були визнані учасниками АТО.

«Порошенко зачитав всі імена Героїв Небесної Сотні, яким присвоєно звання Героя України. Наших хлопців не було серед них», - розповіла вона про результати зустрічі в АП 21 листопада.

Посприяти у розслідуванні смертей цих людей, а також у присвоєнні їм певного юридичного статусу обіцяли за півроку президент Порошенко, прем’єр Яценюк, генпрокурор Ярема, проте справа не просунулася.

«Це таке порочне коло, по якому ми ходимо шість місяців. Надсилала чотири листи на ім’я президента і прем’єра з проханням долучити шість осіб до списку. Кожен киває на іншого», - сказала вона.

За її  словами, далі обіцянок не йде.

«У нас багато людей, які не потрапили під жодну з постанов. Є герої, визнані народом, але не визнані державою, ті, які не мають офіційного статусу», - зазначила Олена Рибак.

Пов`язані новини