ENRU

Дружина загиблого майданівця пожертвувала для армії половину компенсації МВС

Дружина загиблого майданівця отримала від Міністерства внутрішніх справ 200 тисяч гривень компенсації моральної шкоди. Половину суми жінка перерахувала на потреби української армії.

Про це повідомляється у Facebook благодійного фонду «Повернись живим».

Зазначається, що жінка отримала від МВС відшкодування по першому вироку проти колишнього беркутівця, одного з тих, хто бив її чоловіка.

«Пані Галина, дружина одного з Героїв Небесної Сотні, у цій битві встояла. Рік тому було винесено перший обвинувальний вирок проти беркуту. Беркутівця, що побив її чоловіка, було засуджено, але окрім того суд зобов’язав МВС, (як роботодавця злочинця) виплатити дружині загиблого моральну шкоду – 200 тисяч гривень», — йдеться у повідомлення.

За даними фонду, нещодавно компенсацію виплатили. «Половину цієї суми пані Галина віддала на армію», — зазначили у фонді.

Прізвище жінки фонд не називає.

Нагадаємо, одного із чотирьох затриманих в червні 2016 року працівників екс-підрозділу харківського «Беркуту» Артема Войлокова випустили з-під варти.

У грудні 2016 року суд продовжив Войлокову і Мастезі запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту на 2 місяці.  Тоді сам Войлоков заявив, що не втече навіть без запобіжного заходу, бо винним себе не вважає.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram