Підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій на період відзначення Дня Конституції перейшли на посилений режим роботи.

Підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій на період відзначення Дня Конституції перейшли на посилений режим роботи.

Про це 30 червня повідомляє прес-служба ДСНС.

Зазначається, що до 9:00 2 липня на цілодобовому чергуванні перебуватимуть близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки, а у разі необхідності сили будуть збільшені до 14 тисяч осіб особового складу та близько 4 тисяч одиниць техніки.

У кожному регіоні країни проводиться уточнення місць масових заходів, посилено моніторинг щодо пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах державного значення, здійснюються профілактичні відпрацювання з населенням щодо дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Іменем Конституції: 22 роки Основному закону України

Також здійснюється посилений моніторинг пожежної обстановки на об'єктах з масовим перебуванням людей.

Водночас, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває літак Ан-26.

Нагадаємо, у центрі окупованого Донецька до Дня Конституції невідомі розклеїли листівки з цитатами української Конституції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи знаєтесь ви на Конституціях України: історичний тест

Поділитись: