УКРАЇНА

ДСНС попередила про загрозу повеней

13 квітня, 2018 09:19
УКРАЇНА/ДСНС попередила про загрозу повеней
Зберегти
Вигляд
За даними Укргідрометцентру, 13 квітня триватиме розвиток весняного водопілля на рівнинних річках країни.

За даними Укргідрометцентру, 13 квітня триватиме розвиток весняного водопілля на рівнинних річках країни.

Про це повідомляє Державної служба з надзвичайних ситуацій.

На Прип'яті з добовою інтенсивністю на 1-5 см унаслідок продовження зростання рiвнiв води відбуватиметься подальше затоплення заплав (Волинська, Рівненська області), на Прип'яті (с. Рiчиця) можливе затоплення господарських споруд в окремих населених пунктах Ратнiвського району Волинської областi.

На 1-5 см підвищиться рівень води в середніх та нижніх течіях Сули, на Пслі, нижніх ділянках Ворскли, Орелі з подальшим затопленням заплав (Сумська, Полтавська області),

На 5-25 см підвищиться рівнь води на річках басейну Десни, з подальшим затопленням заплав та затоплення територій і об’єктів, розташованих на заплаві (частин населених пунктів, присадибних ділянок, перелив води через автодороги місцевого значення), очікується порушення транспортного сполучення в Чернігівському, Новгород-Сіверському районах.

Підвищення на 1-5 см спостерігатиметься на Верхньому Дніпрі у Чернігівській області з початковим виходом води на заплаву.

На українській ділянці Дунаю біля міста Вилкове зберігатиметься утримання рівнів води на небезпечних позначках (155-165 см) з підтопленням незаселених ділянок міста.

Пов`язані новини