Верховний Суд відкрив провадження за касаційною скаргою захисника засудженого за смертельну ДТП на вулиці Сумській у Харкові Геннадія Дронова.

Ухвала про відкриття касаційного провадження від 20 грудня з'явилася у Єдиному реєстрі судових рішень. 

Зазначається, що адвокат Токарев Г. В. подав касаційну скаргу на вирок Київського районного суду м. Харкова від 26 лютого 2019 року та ухвалу Харківського апеляційного суду від 14 серпня 2019 року.

«Копію ухвали про відкриття касаційного провадження разом з копією касаційної скарги надіслати учасникам судового провадження, роз'яснивши їм право подати заперечення на касаційну скаргу протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали», — йдеться у документі.

Нагадаємо, 26 лютого суд засудив обвинувачених у скоєнні смертельної ДТП у Харкові Олену Зайцеву та Геннадія Дронова до 10 років позбавлення волі.

У жовтні 2017 року в центрі Харкова на перехресті вулиці Сумської і провулку Мечникова зіткнулися дві автівки. Позашляховик Lexus RX, за кермом якого була 20-річна дівчина Олена Зайцева, вилетів на тротуар, де на зелене світло чекали пішоходи. Внаслідок ДТП загинули шестеро та постраждали п’ятеро людей.

Головною підозрюваною у скоєнні ДТП поліція назвала Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також суд узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова: він був за кермом Volkswagen.

Дронов просив про виправдальний вирок, однак Верховний суд відхилив розгляд скарги на чинний вирок через відсутність конкретики у заяві й надав його адвокату 15 днів для виправлення недоліків.

Поділитись: