Уряд наполягає на запровадженні більш жорстких правил дорожнього руху після аварії в Харкові, внаслідок якої загинули 5 людей.

Уряд наполягає на запровадженні більш жорстких правил дорожнього руху після аварії в Харкові, внаслідок якої загинули 5 людей.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян у Facebook.

Він нагадав, що декілька місяців тому уряд ініціював обмеження швидкості руху в населених пунктах 50 км/год.

«При такій швидкості фактично виключаються смертельні випадки, максимум незначний травматизм. Нам відповіли: "не на часі, політично чутливе питання". Так от, ми наполягаємо - 50 км/год і драконівські штрафи за перевищення швидкісного режиму, непристебнутий пасок безпеки на передніх і задніх сидіннях, відсутність дитячих сидінь при перевезенні дітей, використання мобільного без засобів hands-free. Обов'язкова фото- і відеофіксація порушень і "листи щастя", позбавлення прав за водіння в нетверезому стані», — написав він у Facebook.

Омелян повідомив, що спільно з МВС, МОЗ, Міносвіти, народними депутатами відбудеться обговорення заходів зі зниження до 0 смертності на українських автошляхах.

«Протягом тижня вони будуть узгоджені і розпочнуться з 1 січня 2018 р. Окрім фінансування з Дорожнього фонду передбачили ще близько півмільярда гривень з коштів секторальної підтримки ЄС для обладнання місць найбільшої концентрації ДТП по країні», — зазначив він.

Також закликав Раду проголосувати за посилення правил безпеки на дорозі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

Увечері 18 жовтня в центрі Харкова на вулиці Сумській сталася масштабна ДТП, унаслідок якої загинули п’ятеро та постраждали шестеро людей. Як повідомлялося, зіткнулись 2 авто — Lexus і Volkswagen.

Після зіткнення Lexus відкинуло на тротуар, де авто смертельно травмувало 5 людей.

Двоє людей перебувають у реанімації. Поліція оприлюднила прізвища жертв аварії в Харкові. Експертиза не виявила алкоголю в крові дівчини-водія

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: