Дослідження у справі смертельної аварії у Харкові встановило в організмі 20-річної водійки Олени Зайцевої кодеїн — природний опіат, який має слабкий наркотичний і болезаспокійливий ефект

Дослідження у справі смертельної аварії у Харкові встановило в організмі 20-річної водійки Олени Зайцевої кодеїн — природний опіат, який має слабкий наркотичний і болезаспокійливий ефект.

Про це повідомляє Mediaport.

«Зараз на стадії завершення перебувають 14 цитологічних експертиз за біологічними і цитологічним речовинами, вилученими з автомобілів. Призначена автотехнічна експертиза. Експерти планують закінчити їх до 10 грудня цього року», — сказав начальник Слідчого управління Головного управління Національної поліції Сергій Чиж.

За його словами, за час розслідування від жовтня 2017 року вже допитано понад 100 людей. Також призначено понад 40 експертиз.

Начальник відділу розслідування злочинів в сфері транспорту Олександр Розумников додав, що на сьогодны також вирішується питання щодо виділення матеріалів в окреме провадження щодо автошколи, де проходила навчання Зайцева.

Зазначимо, що кодеїн міститься у лікарських препаратах, які передбачені для лікування кашлю, придушення головного, зубного болю, мігрені чи для посттравматичних болей.

ЧИТАЙТЕ: Що відомо про трагічне ДТП у центрі Харкова.

Увечері 18 жовтня в центрі Харкова на вулиці Сумській сталася масштабна ДТП, унаслідок якої загинули шестеро та постраждали п’ятеро людей.

Головною підозрюваною у скоєні ДТП поліція назвала 20-річну Олену Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 днів без права внесення застави. 

Суд також узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова.

ДИВІТЬСЯ: «Чорна середа»: про причини смертельної аварії в Харкові.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile