У США у штаті Пенсільванія виставили на продаж будинок, у якому жив маніяк Буффало Біл із фільму Джонатана Деммі «Мовчання ягнят». За нього правлять 298 тисячі доларів.

Про це стало відомо із відео агентства з нерухомості The Sisters Sold It.

У цьому триповерховому будинку, зведеному у вікторіанському стилі, є чотири спальні, одна ванна, великий підвал та горище. Будинок розташований неподалік від міста Піттсбург.

Це не перша спроба продати будівлю — у 2015 році вже намагалися знайти господаря, але ніхто не відреагував на оголошення про продаж. Тоді його стартова ціна була 300 тисяч доларів, потім її довелося знизити до 250 тисяч і так ще декілька разів.

За сюжетом «Мовчання ягнят», маніяк-убивця Буффало Білл викрадає дочку сенатора США і утримує її в підвалі свого помешкання. Для зйомок використовували фоє будинку і їдальню, однак підвального приміщення з фільму у ньому немає — цю частину стрічки знімали в іншому місці.

Що це за фільм?

Це американський трилер, випущений у 1991 році. Його зняв режисер Джонатан Деммі за мотивами однойменного роману Томаса Харріса про Ганнібала Лектера. Головний герой — психотерапевт, засуджений за канібалізм (його зіграв актор Ентоні Хопкінс). Він консультує агента ФБР Клариссу Старлінг (її зіграла Джоді Фостер), яка веде розслідування серії вбивств молодих жінок.

Фільм додали до Національного реєстру фільмів США як «стрічку, яка має велике культурне, історичне чи естетичне значення». Картина також отримала п'ять премій «Оскар» у 1991 році в номінаціях «Кращий фільм», «Найкращий режисер», «Краща чоловіча роль» (Ентоні Хопкінс), «Краща жіноча роль» (Джоді Фостер) і «Кращий адаптований сценарій» (Тед Таллі).

Поділитись: