Культура

Дует фотографів з України переміг у конкурсі Vogue Italia

Культура/Дует фотографів з України переміг у конкурсі Vogue Italia
Зберегти
Вигляд
lead

Українці Synchrodogs стали переможцями міжнародного фотоконкурсу від видання Vogue Italia. Дует у складі Тані Щеглової та Романа Новена визнали найкращим у категорії «Художня фотографія», повідомляє сайт видання.

Фото з серії Animalism, Naturalism. synchrodogs.com

Змагання відбувалося двома етапами: спершу редакція Vogue Italia обрала по 10 фотографів у 5 категоріях, а потім дала змогу користувачам голосувати за своїх улюбленців. Переможці змагання отримали шанс впродовж одного дня керувати Instagram-профілем видання.

Конкурс провели до перезапуску платформи PhotoVogue. Вперше вона запустилася в 2011 році і сьогодні налічує понад 120 000 зареєстрованих фотографів та більш ніж 350 000 обраних знімків.

Фото з серії synchrodogs. synchrodogs.com

Дует Synchrodogs працює разом з 2008 року. За цей час фотографи отримали премію Harper`s Bazaar в Україні, здобули перемоги в фотоконкурсах FOAM Construct 2012 в Нідерландах і Art Rebels x Canon у Данії. Роботи Synchrodogs публікували New York Magazine, Dazed and Confused, Esquire, Vice та інші видання, а виставки дуету відбувалися в різних містах, зокрема Лондоні, Чикаго та Венеції.

 

Пов`язані новини