Технології

Дуров повідомив про спробу ФБР домовитись з ним про «чорний хід» у Telegram

6 вересня, 2017 22:41
Технології/Дуров повідомив про спробу ФБР домовитись з ним про «чорний хід» у Telegram
Зберегти
Вигляд
Павло Дуров розповів, що агенти ФБР прийшли в його будинок в Каліфорнії і запропонували створити «чорний хід» у Telegram

Павло Дуров розповів, що агенти ФБР прийшли в його будинок в Каліфорнії і запропонували створити «чорний хід» у Telegram.

Про це повідомляє Meduza з посиланням на The Baffler.

За словами Дурова, співробітники ФБР з 2014 регулярно опитували його в аеропортах при перетині кордону США; спочатку питання стосувалися сайту «ВКонтакте» і його взаємин з урядом РФ, а потім і Telegram. В ході цих бесід Дуров, за власними словами, повідомляв тільки те, про що вже писали ЗМІ.

У травні 2016 року, коли Дуров з деякими розробниками Telegram приїхав в Сан-Франциско на конференцію Google I/O, два агенти ФБР вранці прийшли в його житло, зняте на сервісі Airbnb.

«Як вони дізналися адресу? Може, відстежили мою сім-карту? Їхали за мною з аеропорту? Дізналися з Uber? Не знаю», — сказав Дуров.

Агенти заявили, що хочуть створити неофіційний «чорний хід» до Telegram, щоб отримувати інформацію про користувачів в разі терактів; вони заявили, що поважають погляди Дурова на конфіденційність, проте охороняти суспільство від терористичної загрози — їх обов'язок.

Дуров зазначив, що агенти ФБР здалися йому більш кваліфікованими і підготовленими, ніж співробітники Федеральної служби безпеки РФ, з якими йому доводилося спілкуватися.

Як повідомлялось, в Індонезії почали блокувати Telegram.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини