УКРАЇНА

Два роки у неволі: Акція до другої річниці вироку Сенцову і Кольченку у Києві

25 серпня, 2017 23:25
УКРАЇНА/Два роки у неволі: Акція до другої річниці вироку Сенцову і Кольченку у Києві
Зберегти
Вигляд
У п'ятницю, 25 серпня, під посольством Росії у Києві відбулася акція на підтримку українських політв'язнів Олега Сенцова і Олександра Кольченка, яким російський суд оголосив вироки 2 роки тому.

У п'ятницю, 25 серпня, під посольством Росії у Києві відбулась акція на підтримку політв’язнів — кримського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченка.

Два роки тому Північно-Кавказький окружний військовий суд РФ оголосив вирок, за яким Сенцов отримав 20 років колонії, а Кольченко — 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.

Організатори акції, активісти Комітету солідарності із кримськими політв’язнями, закликали писати більше листів Сенцову і Кольченку, оскільки вони потребують підтримки. Та за словами правозахисника Максима Буткевича, самі політв'язні налаштовані на «тривалий марафон» і не надто сподіваються на швидке звільнення.

Детальніше про те, як відбулася акція — у репортажі Громадського.

Нагадаємо, раніше учасниці російського Pussy Riot Theatre Марія Альохіна і Ольга Борисова влаштували акцію під посольством України в Москві на підтримку Олега Сенцова.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини