Культура

Дві українські книги ввійшли до каталогу найкращих дитячих видань світу

Культура/Дві українські книги ввійшли до каталогу найкращих дитячих видань світу
Зберегти
Вигляд

Книги Війна, що змінила Рондо та Мій маленький Київ увійшли до престижного міжнародного каталогу дитячих видань Білі круки 2015. Каталог щорічно укладають у Міжнародній молодіжній бібліотеці в Мюнхені й цього разу до нього увійшли 200 книг із 55-ти країн.

 

Книга Мій маленький Київ є ілюстрованим путівником столицею, що вийшов у видавництві Laurus. Автори проекту — члени клубу Pictoric: ілюстрації розробили Олена Старанчук і Олег Грищенко, а ідею і текст створила Анастасія Денисенко.

 

Книга Війна, що змінила Рондо вийшла у Видавництві Старого Лева, а її візуальне оформлення створила творча майстерня Аґрафка. В історії йдеться про те, що війна не має серця і при цьому стосується кожного, але вистояти в ній допомагає збудована спільними зусиллями машина світла. Робота Романи Романишин і Андрія Лесіва уже перекладена французькою та словацькою мовами й отримала відзнаку журі в категорії Нові Горизонти в конкурсі Bologna Ragazzi Award 2015.

 

Книги Видавництва Старого Лева вже потрапляли до переліку Білі Круки: у 2012-му році до нього ввійшла Казка про Старого Лева Мар’яни Савки, а в 2014-му — Хто зробить сніг Тараса і Мар’яни Прохасько. Презентація каталогу відбудеться під час Франкфуртського книжкового ярмарку 15 жовтня.

 

/ Фото: сайт starylev.com.ua

 

 

Підписуйтесь на Громадське Культура у Facebook

 

hromadske.tv

Пов`язані новини