Двох активістів громадської організації «Спільнота активної молоді» у приміщенні «Просвіти» у Дніпрі побив учасник праворадикальної організації С14. Бійку пояснюють конфліктом через порядок організації заходу.

Як повідомили у «С14», порушника вже виключили з організації..

«Причиною став конфлікт учасника руху «Січ» з приводу порядку організації заходу УІНП (Українського інституту національної пам'яті — ред.), який відбувся 21 листопада у приміщенні «Просвіти». Конфлікт відбувся з його ініціативи, без відома керівництва руху», — йдеться у повідомленні.

Також в організації зазначили, що постраждалі Владислав Мельничук і Вірослав Цюпяк протягом тривалого часу проводили разом з рухом спільні заходи й надавали один одному допомогу.

«Січ» засуджує напад. Незалежно від причин, недопустимим є кровопролиття між українськими патріотами… Активіст, що прийняв рішення про бійку, виключений з лав нашого руху. Інший, який не брав участі у бійці, але знав про неї, понесе дисциплінарне покарання», — запевнили в організації.

У С14 додали, що готові оплатити лікування постраждалих та гарантувати, що «подібне більше ніколи не повториться».

Нагадаємо, ввечері, 22 листопада, у Дніпрі група невідомих побила двох активістів у приміщенні громадської організації «Просвіта».

У Нацполіції Дніпропетровської області відкрили кримінальне провадження за фактом побиття активіста. Слідчі кваліфікували напад за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу — хуліганство.  

Поділитись: