Двоє українських моряків з рибальського судна «ЯМК-0041» після затримання в морі ФСБ Росії перебувають на території РФ. Ще двоє — в анексованому Криму.

Двоє українських моряків з рибальського судна «ЯМК-0041» після затримання в морі ФСБ Росії перебувають на території РФ. 

Про це Громадському повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

На судні «ЯМК-0041» затримали 5 моряків. Ще двох затримали на іншому судні в той же час. 

«Двоє з них на сьогодні, наскільки мені відомо, перебувають у Єйську, ще п'ятеро на тимчасово окупованій території в Балаклаві», — сказав Слободян.

4 травня Федеральна служба безпеки РФ заявила про затримання в українського рибальського судна з п’ятьма членами екіпажу в акваторії Чорного моря.

Прикордонники підтвердили затримання українського судна неподалік Криму

Як повідомили у ДПСУ, судно було оформлене належним чином і мало дозволи на вилов риби у межах територіального моря або 12-мильної економічної зони.  МЗС України направило Росії ноту через затримання українського судна.

Як повідомляв в ефірі Громадського повідомив речник ДПСУ Олег Слободян, у неволі в анексованому Криму перебувають  семеро українських моряків, які були затримані підконтрольними окупаційній владі силовиками.

25 червня моряки українського судна «ЯМК-0041», яких затримали представники окупаційної влади біля берегів анексованого Криму, відмовилися від їжі. Згодом українська омбудсмен Людмила Денісова офіційно  підтвердила, що моряки оголосили голодування.

Поділитись: