Життя

Двох затриманих на «Чонгарі» активістів відпустили, один залишається на допиті

Життя/Двох затриманих на «Чонгарі» активістів відпустили, один залишається на допиті
Зберегти
Вигляд

Представники спецслужб РФ відпустили активісток Українського культурного центру в Криму Галину Балабан і Ірину Данилович. В той же час, Михайло Батрак досі перебуває на допиті.

Про це повідомила керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник, передає Крим.Реалії.

«Ми швидко відреагували на затримання українських активістів на адмінкордоні з Кримом. Зараз уже стало відомо, що як мінімум двох осіб відпустили – Ірину та Галину. Але Михайло досі перебуває на допиті, його колеги кажуть, що допит досить серйозний. Які наслідки можуть бути після цього, поки невідомо», – сказала Скрипник.

Раніше повідомлялося, що на адміністративному кордоні з анексованим Росією Кримом в районі КПП «Чонгар» затримали трьох активістів Українського культурного центру. За попередньою інформацією, їх утримують представники ФСБ.

«Це Михайло Батрак, Галина Балабан, а також Ірина Данилович. Зараз вони затримані російськими силовими органами, зокрема ФСБ. Нам невідомо, що з ними відбувається. Вони їхали з Києва додому, до Криму, вони живуть у Сімферополі», – розповіла Скрипник.

За її словами, підстави для затримання також невідомі, з активістами немає зв'язку.

Нагадаємо, СБУ затримала голову цивільного корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова. Після цього представники ЦК «Азов» влаштували пікет під будівлею Служби безпеки.

Пов`язані новини