Голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун доручив працівникам прискорити ремонт електропоїзда Skoda EJ675 і запустити його на маршрут вже до вересня 2016 року, повідомила прес-служба компанії.

«Неприпустимо, щоб один з найсучасніших в парку «Укрзалізниці» електропоїздів, побудований в 2012 році, вартістю 19 млн євро два роки стояв під парканом. Skoda EJ675 повинен вийти на маршрут вже у вересні цього року. Питання ремонту другого електропоїзда має бути вирішено в найкоротші терміни», – сказав Балчун.

Він також повідомив, що зараз фахівці «Укрзалізниці» аналізують, який саме напрямок найбільш доцільно вибрати для курсування цього поїзда.

При цьому Балчун додав, що це рішення «Укрзалізниця» буде приймати з урахуванням інтересів місцевих громад, і готове розглянути звернення і пропозиції керівників міст.

Як повідомлялося, два електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant «Укрзалізниця» придбала в 2012 році перед проведенням чемпіонату з футболу Євро-2012. Ці поїзди є двосистемними, тобто можуть рухатися по електрифікованих ділянках на постійному і змінному струмі. Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів і має 607 місць, з них 46 – першого класу, 590 – другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 км на годину. Перший поїзд обслуговує маршрут Харків – Генічеськ.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» зазнала збитків на 16 мільярдів гривень у 2015.

Поділитись: