У залі Верховної Ради під час засідання парламенту сталася перша бійка між депутатами «Слуги народу» — Максимом Бужанським та Гео Леросом.

Депутатка від «Європейської солідарності» Ірина Геращенко зазначила, що ініціатором бійки начебто був Бужанський, який прийшов до Лероса і затяг його за колони в залі.

За її словами, депутати від «ЄС» хотіли звернутися до регламентного комітету з вимогою відсторонити Бужанського від сесійних засідань, але спікер Ради Дмитро Разумков не надав їм слова. Сам Разумков закликав депутатів припинити бійку 

«Як в дитячому садочку. Розсядьтесь кожен на свої місця. Ну, дорослі ж люди. Повертаємось до роботи», — сказав він.

Лідер партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко сказав журналістам, що в політсилі «з'ясують причини бійки, що або кого вони не поділили», передає BBC.

Водночас джерела «Української правди» у «Слузі Народу» повідомили, що Бужанський накинувся на Лероса нібито через те, що той образив у чаті депутатку від «Слуги народу» Ірину Верещук. Пізніше це підтвердила сама Верещук. Вона додала заявила, що вимагає публічного вибачення від Лероса за образи у її бік в чаті, де обговорювали законопроєкти, які стоять у порядку денному 5 грудня.

До приходу в політику Гео Лерос був відомий як режисер та куратор-арт проектів. Він також фігурував у скандалі, пов’язаному із нібито розтратою бюджетних коштів, які виділяли на створення муралів.

Нагадаємо, раніше Бужанський «прославився» тим, що обізвав журналістку видання «Новое время» Ольгу Духніч «тупою вівцею» — після того, як вона назвала його «ностальгуючим за СРСР і часами Віктора Януковича».

Поділитись: