Двигуни міжконтинентальних ракет Північної Кореї, що здатні поцілити у США, імовірно придбані на чорному ринку, і виготовлені на заводі в Україні, історично пов'язаному з російською ракетною програмою.

Двигуни міжконтинентальних ракет Північної Кореї, що здатні поцілити у США, імовірно придбані на чорному ринку, і виготовлені на заводі в Україні, історично пов'язаному з російською ракетною програмою.

Про це повідомила The New York Times з посиланням на експертний аналіз, оприлюднений 14 серпня з оцінками американських розвідувальних агенцій.

Дослідження допоможе пояснити, як КНДР змогла так швидко і несподівано досягти успіху після низки ракетних аварій, спричинених американськими операціями саботажу і кібератаками проти систем запуску.

Після диверсій Пхеньян, упродовж останніх двох років, змінив розрахунки і постачальників.

Про це йдеться в дослідженні експерта Міжнародного інституту стратегічних досліджень Майкла Еллемана.

Видання нагадує, що президент США Дональд Трамп звертав увагу лише на Китай як на головного партнера Північної Кореї, який міг надати необхідну технічну підтримку.

Проте він не звинувачував Україну чи Росію, хоча Держсекретар Рекс Тіллерсон говорив про економічну підтримку з боку Москви і Пекіна, яка дозволила Пхеньяну збудувати ракети.

Аналітики, які вивчали фотографії лідера КНДР Кім Чен Ина, оглянувши нові ракетні двигуни, дійшли висновку, що вони походять від конструкцій, які колись розробляв ракетний флот Радянського Союзу.

Ці надпотужні двигуни пов’язують лише з кількома колишніми радянськими сайтами.

Державні слідчі та експерти зосередили запити на ракетному заводі «Південмаш» у Дніпрі.

Нагадаємо, 5 серпня Радбез ООН погодив нові санкції проти Північної Кореї.

Президент США Дональд Трамп попередив Північну Корею, що Вашингтон відреагує на нові загрози «вогнем і люттю».

У відповідь КНДР оголосила, що вони розглядають можливість нанесення ракетних ударів у районі острова Гуам, де знаходиться військова база США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям Гуаму роздають листівки з рекомендаціями на випадок ядерного удару КНДР.

Пентагон пригрозив КНДР нанесенням превентивного удару по стартових майданчиках ракет на північнокорейській території.

Командувач ракетними військами КНДР заявив, що в Пхеньяні мають намір атакувати райони, прилеглі до бази американських ВПС на Гуамі.

У заяві зазначається, що ракети КНДР повинні пролетіти над територією Японії і впасти в 30-40 км від бази ВПС США.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile