«Динамо» програло «Манчестер Сіті» з рахунком 1:3

Життя/«Динамо» програло «Манчестер Сіті» з рахунком 1:3
Зберегти
Вигляд

Київське «Динамо» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів програло англійському «Манчестер Сіті» з рахунком 1:3.

На 15-й хвилині «Манчестер Сіті» виходить вперед. Після подачі кутового Туре виграв боротьбу у Гармаша і скинув на Агуеро, який виявився без опіки і спокійно пробив повз Шовковського.

А на 40-й хвилині гості подвоїли первагу. Агуеро прийняв передачу з глибини, п'ятою віддав на Стерлінга, який прострілив на дальню штангу, де Сілва спокійно забив.

На початку другого тайму «Динамо» скоротило відставання. На 58-й хвилині Віда подав у штрафну, там Отаменді виграв боротьбу у Мораеса, але м'яч потрапив до Буяльського, який рикошетом від того ж Отаменді відправляє м'яч в притул зі стійкою.

Після цього кияни намагались зрівняти рахунок, і практично нічого не дали створити супернику. Зокрема Буяльський був близький до дубля, однак виручив Джо Харт.

Проте в кінці матчу дався взнаки клас «МанСіті». На 90-й хвилині Туре на лінії штрафної обігрався з Фернандіньо і відправив м'яч обвідним ударом у ворота «Динамо».

Тепер на киян чекає дуже непростий матч в Манчестері.

Нагадаємо, що донецький «Шахтар» зіграв унічию перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти німецького «Шальке» з рахунком 0:0.