Київський футбольний клуб «Динамо» та львівські «Карпати» відмовилися грати на стадіоні у Маріуполі в Лізі Парі-Матч. Рішення команди обгрунтовують «відсутністю гарантій безпеки»

Київський футбольний клуб «Динамо» та львівські «Карпати» відмовилися грати на стадіоні у Маріуполі в Лізі Парі-Матч. Рішення команди обгрунтовують «відсутністю гарантій безпеки».

Таке рішення було озвучено на загальних зборах учасників Української Прем'єр-Ліги у Києві, передає footboom.

«Ми дійшли думки, що не будемо їхати грати в Маріуполь. Не тому, що не хочемо, просто усвідомлюємо, що для «Динамо» і «Карпат» можуть виникнути неприємні, непередбачені ситуації. Федерація запевнила, що кожен матч буде розглядатися індивідуально. Як я повезу автобус туди, де зовсім поруч бойовики? Це ж дуже яскрава, красива мішень», — заявив заступник генерального директора «Динамо» Сергій Мохник в інтерв’ю «Футбол24».

У свою чергу виконавчий директор прем'єр-ліги Євген Дикий сказав, що у цій ситуації буде знайдений компроміс.

«Маріуполь запевнив щодо максимальних норм безпеки проведення матчів, а також візиту делегацій футбольних клубів в місто. Вони гарантують безпеку. Я не думаю, що справа може дійти до якихось кардинальних заходів, наприклад, технічних поразок, і компроміс буде знайдений», —сказав Дикий, передає ua.tribuna.

Раніше повідомлялося, що «Динамо» обіграло донецький «Шахтар» 3:2 у турі чемпіонату України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій Ребров йде з посади головного тренера київського «Динамо».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile