Життя

Динамо вирішило довести УЄФА непричетність клубу до скандалу на матчі з Челсі

Життя/Динамо вирішило довести УЄФА непричетність клубу до скандалу на матчі з Челсі
Зберегти
Вигляд

Динамо-Київ спробує переконати дисциплінарний комітет УЄФА у непричетності власне клубу до побиття темношкірих вболівальників на матчі з Челсі.

Про це в ефірі Громадського розповів віце-президент ФК «Динамо» (Київ) Олексій Семененко.

«Клуб спробує зробити все можливе, а саме знайти такі аргументи, щоб переконати контрольно-дисциплінарний комітет УЄФА у невинуватості клубу. Принаймні у мінімальних недоліках в організації цього матчу», – зазначив він.

Власне Семененко переконаний, що поява темношкірих на трибунах, де перебувають ультрас, була провокацією.

«Я сьогодні мав розмову з представниками «Ультрас», і вони розповіли, що подібне планувалося під час першого туру Ліги чемпіонів. На сектори, не знаходяться ультраси теж привели одного-двох темношкірих», – розповів віце-президент клубу, зазначивши, що тоді конфлікту вдалося уникнути.

За даними служби безпеки «Олімпійського», у темношкірих вболівальників були квитки у 49-й сектор, а не в 21-й, де перебували ультрас.

«Служба безпеки НСК «Олімпійський» перевірила и довела, що у них квитки були у 49 сектор. І це довели камери спостереження на НСК Олімпійському. А вони ці місця займали перед початком матчу – за 15 чи за 10. А потім опинилися у 21 секторі», – зазначив він.

Дисциплінарний комітет Союзу європейських футбольних асоціацій винесе вердикт щодо інциденту на матчі Ліги чемпіонів Динамо - Челсі 27 жовтня.

Група фанатів Динамо атакувала чотирьох темношкірих чоловіків, що знаходилися у сусідньому секторі поруч з іншими вболівальниками Динамо.

Матч Ліги чемпіонів Динамо - Челсі відбувся в Києві 20 жовтня і завершився внічию - 0:0.

hromadske.tv

Пов`язані новини