В італійському місті Турин офіційно не зареєстровано ніякого «консульства» самоназваної «ДНР». Цю акцію слід сприймати виключно як частину інформаційної війни Кремля проти України.

В італійському місті Турин офіційно не зареєстровано ніякого «консульства» самоназваної «ДНР».

Про це в коментарі Громадському розказав радник посольства України в Італії Дмитро Воловників.

«На сьогоднішній день в жодному місті Італії не зареєстровано юридичної особи зі статусом консульства ДНР. Це була провокація з боку певних громадян Італії, які нам добре відомі. Щодо двох з них, Мароне і Беротолазі, українським органами вже були застосовані відповідні санкції внаслідок їх неодноразових поїздок на окуповані території», – сказав він.

Дипломат додав, що це була виключно «приватна ініціатива», яка відбувалась в стінах туринської громадської організації «Фонд Магеллана».

За словами Воловниківа, цю акцію слід сприймати виключно як частину інформаційної війни Кремля проти України. «Італія однозначно підтримує територіальну цілісність і суверенітет України, і для нас важливо, що ця позиція не змінилась від зміни голови італійського уряду», – підсумував він.

Нагадаємо, що 14 грудня повідомлялось відкриття в Турині так званого «представницького центру ДНР».

На відкритті побували депутати Європарламенту від партії «Вперед Італія» та представник місцевого парламенту від «Братів Італії» Мауріцио Мароне.

1 вересня подібне «представництво» донецьких сепаратистів відкрилось у чеській Остраві.

Поділитись: