ENRU

Директор НАБУ не спростував розслідування щодо глави САП Холодницького

01600a707353a18c7
Директор НАБУ Артем Ситник Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник не спростував, що НАБУ проводить розслідування щодо глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Відповідаючи на питання кореспондента Громадського: «Чи правда те, що НАБУ розслідує справу щодо Холодницького разом з департаментом Гуцуляка (начальник економічного департаменту Генпрокуратури Володимир Гуцуляк.—ред)», Ситник зазначив, що НАБУ співпрацювало з цим департаментом. 

«У нашій практиці НАБУ вже були справи, які реалізовувалися разом з різними департаментами Генеральної прокуратури України, і не тільки з цим підрозділом... Не зважаючи на те, що постійно підіймається питання певного конфлікту між структурами, є все ж певні приклади, коли ми в складі спільних слідчих груп робили вдалі речі», — сказав Ситник.

Він додав, що обмежений у коментарях, оскільки є «таємниця досудового розслідування і є державна таємниця».

«Тому мене стримують у коментарях, але найближчим часом ви почуєте офіційну позицію з цього приводу», — сказав Ситник.

Раніше генпрокурор Луценко підтвердив прослуховування кабінету Холодницького детективами НАБУ. Напередодні директор НАБУ назвав негласне прослуховування Холодницького «викривленими даними». Раніше глава САП Холодницький підтвердив, що в його кабінеті знайшли «жучок».

Також повідомлялося, що глава САП Холодницький планує йти у відставку до Великодня.