Життя

Директор «Полтавафарм» виписала собі премій на 400 тис.грн

Життя/Директор «Полтавафарм» виписала собі премій на 400 тис.грн
Зберегти
Вигляд

Директор комунального підприємства «Полтавафарм» Наталія Стецюк протягом трьох років виписала собі премій на 399,3 тис.грн. Завдяки нарахуванням вона отримувала в середньому 30 тисяч гривень на місяць, що в 10 разів більше за середню зарплатню працівників підприємства.

Про це повідомила в.о. начальника Держфінінспекції в Полтавській області Ірина Салогуб.

При цьому за цей час підприємство скоротило кількість аптек на 34 пункти та звільнило 72 працівників. Прибутки підприємства збільшилися за рахунок підвищення вдвічі ціни на ліки. Крім того, починаючи з 2012 року, КП «Полтавафарм» не відраховує частину прибутку до бюджету Полтавської області, що спричинило недоотримання обласним бюджетом коштів на загальну суму 969,6 тис. грн.

Директор підприємства Наталія Стецюк подала заяву про кримінальне правопорушення на журналістів ГромадськогоТБ.Полтава до прокуратури Полтавської області. Причиною заяви став інформаційний запит, який подали журналісти Громадського Наталії Стецюк ще в квітні. У ньому журналісти просили надати інформацію про розпоряджання бюджетними коштами та майном комунального підприємства у вигляді виплати заробітної плати посадовим особам підприємства та функціонування аптек, належних підприємству, а також контактні дані посадових осіб – завідуючих аптек.

/відео ГромадськеТБ.Полтави

Пов`язані новини