УКРАЇНА

Директорка Українського інституту книги написала заяву на звільнення

2 липня, 2018 20:30
УКРАЇНА/Директорка Українського інституту книги написала заяву на звільнення
Зберегти
Вигляд
Директорка Українського інституту книги Тетяна Терен написала заяву на звільнення після піврічної роботи на посаді.

Директорка Українського інституту книги Тетяна Терен написала заяву на звільнення після піврічної роботи на посаді.

Про це вона написала у Facebook.

«Учора я написала заяву на звільнення з посади директора Українського інституту книги. Це рішення не спонтанне і для нього є низка причин», — написала вона.

У пості вона пояснила, що прийшла в установу, яка існувала тільки на папері, в якій не було ще бухгалтера і фінансиста, й яка мала за кілька днів сформувати і передбачити свою діяльність на три роки наперед.

«Жоден із задумів і проектів ми не змогли внести в бюджетний запит, бо на жоден із цих проектів, які мають бути основою діяльності Інституту книги, не можна закласти кошти», — зазначила Терен.

«Дуже швидко я побачила, що чекає на Інститут у найближчі півроку: безкінечні реєстраційні процедури й підготовка всієї внутрішньої кадрової, юридичної і бухгалтерської документації, вибивання і ремонт приміщення, пошук працівників на мінімальні оклади й ще мінімальніші умови праці, вироблення нових положень державних програм, тендерні процедури в наперед неможливі короткі терміни, закупівля техніки і меблів, вибивання нових зарплат і десь у проміжках — зробити бодай щось важливе», — написала вона.

Вона додала, що «Інституту книги зараз необхідні глобальні зміни, які не відбудуться лише на рівні Інституту й на ентузіазмі його працівників».

Нагадаємо, у липні координаторка української програми IIV Міжнародного фестивалю «Книжковий арсенал» Тетяна Терен перемогла в конкурсі на посаду директора Українського інституту книги.

Тоді вона зазначала, що Інститут за допомогою промоції і медіа ресурсу має активно пропагувати українські бібліотеки не як книгозбірні, а як сучасні хаби.

Пов`язані новини