Директором фірми CEE Confectionary Investments Limited (Кіпр), яка об’єднує активи президента України Петра Порошенка у корпорації «Рошен» та наприкінці квітня була передана у довірче керування Rothschild trust, є Сергій Зайцев - однокласник та давній бізнес-партнер Порошенка. Про це йдеться у розслідуванні Анна Бабінець для програми «Слідство.Інфо».

25 квітня, за два дні до передачі кіпрської компанії у довірче керування швейцарцям, директором CEE Confectionary Investments Limited був призначений Сергій Зайцев. Він – однокласник Порошенка та бізнес-партнер ще з 90-х років. Зараз Сергій Зайцев є топ-менеджером «Рошену».

«Сергій Зайцев очолює департамент із зовнішньоекономічної діяльності корпорації «Рошен». У зв’язку із цим він був призначений до складу ради директорів іноземної компанії на перехідний період. Питання зміни менеджменту холдингової компаній розглядається Ротшильд як трастовим управителем та буде вирішене ними найближчим часом», - пояснив у коментарі «Слідству.Інфо» Макар Пасенюк, керуючий директор ICU та юридичний радник Президента.

Як відзначають експерти у сюжеті «Слідства.Інфо», ознакою передачу активу у довірче керування є зміна менеджменту переданої компанії, зокрема й безпосередніх директорів.

 

Поділитись: