У Москві суд продовжив домашній арешт директорки Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, яку російська влада звинувачує в розтраті та екстремізмі.

Про це повідомляє «Інтерфакс». Термін арешту Шаріної продовжено до 28 жовтня.  

В той же час, адвокат Євген Смирнов заявив, що кримінальна справа його підзахисної навіть ще не дійшла до прокурора — її повернули на в наглядові органи.

Адвокат зазначає, що Шаріна до сих пір не ознайомлена з суттю звинувачень, і слідство поки не може сформулювати, в чому конкретно звинувачують директорку Бібліотеки.

Нагадаємо, Наталія Шаріна перебуває під домашнім арештом з 30 жовтня минулого року. Правоохоронні органи 28 жовтня 2015 року провели обшуки в Бібліотеці української літератури, після чого 58-річна Шаріна була затримана.

Слідчий комітет Росії порушив проти Шаріної кримінальну справу — її звинувачують в порушенні федерального закону «Про протидію екстремістської діяльності».

Приводом для порушення справи, згідно із заявами Слідчого комітету Росії, стало поширення серед відвідувачів бібліотеки видання Дмитра Корчинського, яке було визнане судом екстремістським матеріалом і заборонене до використання.

Шаріній може загрожувати ув'язнення строком від трьох до шести років.

Поділитись: