Директора департаменту Національного банку України та трьох його спільників було затримано під час отримання хабара у розмірі 25 тисяч доларів.

Директора департаменту Національного банку України та трьох його спільників було затримано під час отримання хабара у розмірі 25 тисяч доларів. Затриманому представнику Нацбанку було повідомлено про підозру за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди. Наразі вирішується питання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Згідно з повідомленням, один зі вказаних осіб є громадянином Республіки Азербайджан, про що листом повідомлено посольство Республіки Азербайджан в Україні.

«Зазначений керівник департаменту платіжних систем Національного банку України, діючи умисно, з корисливих мотивів, спрямованих на отримання неправомірної вигоди для себе, розробив злочинну схему, спрямовану на вимагання та отримання через зазначених посередників від директора одного із товариств з обмеженою відповідальністю неправомірної вигоди на загальну суму 35 тисяч доларів у два етапи за реєстрацію в Нацбанку внутрішньодержавної платіжної системи «Платисервіс» для здійснення готівкових та безготівкових переказів в межах України та видачу вказаному підприємству відповідного свідоцтва», — йдеться у повідомленні.

Раніше судді Солом’янського районного суду Києва та його співучаснику, яких було затримано на отриманні хабара у $22 тисячі, повідомлено про підозру.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: