У суботу, 24 червня, у Львові в рамках фестивалю Alfa Jazz Fest відбувається дискусія на тему: «Як створити інститути, достойні довіри».

У суботу, 24 червня, у Львові в рамках фестивалю Alfa Jazz Fest відбулась дискусія на тему: «Як створити інститути, достойні довіри».

Громадське транслювало подію наживо.

Організатором дискусії виступив Центр економічної стратегії (ЦЕС). Ініціатором заходу є співзасновник ЦЕС — Святослав Вакарчук. Він буде модерувати розмову.

«Таку дискусію проводимо вдруге, плануємо організовувати її щороку. Вона покликана знаходити відповіді на найбільш гострі та важливі для України питання, — каже Вакарчук.

«Недовіра до держави, влади, медіа з одного боку гнітить, з іншого ж — формує бажання знайти те й тих, кому довіряєш. Саме тому ми хочемо, щоб глядачі Громадського мали змогу почути цю розмову. Тим паче саме довіра є однією з цінностей нашого медіа», — вважає Наталія Гуменюк, голова Громадського телебачення.

Учасниками дискусії були: 

- Хатія Деканоідзе, екс-голова Національної поліції України;

- Володимир Лавренчук, віце-президент Європейської Бізнес Асоціації, голова правління Райффайзен Банку Аваль;

- Данило Білак, директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest;

- Пітер Вагнер, керівник Групи підтримки України, Єврокомісія;

- Даг Деттер, спеціаліст з управління інвестиціями, співавтор книги «Public Wealth of Nations».

У фінальній частині дискусії модератор заходу Святослав Вакарчук поставив на голосування наступне запитання.

«Відповідаючи на запитання як створити інститути, гідні довіри, з'явились три варіанти відповідей: «тиск громадянського суспільства», «тиск зовні», і третій варіант — «присутність політичної волі», — сказав Вакарчук.

Він попросив обрати один з варіантів як підсумок дискусії.

Приблизно половина присутніх проголосували за «тиск громадянського суспільства», і також половина — за «присутність політичної волі».

Нагадаємо, подія проходить у рамках щорічного міжнародного джазового опен-ейр фестивалю Alfa Jazz Fest, який розпочався у п'ятницю 23 червня у Львові.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: