Культура

«Диво-жінка 2» стане першим фільмом, знятим за інструкціями проти домагань

23 січня, 2018 01:04
Культура/«Диво-жінка 2» стане першим фільмом, знятим за інструкціями проти домагань
Зберегти
Вигляд
Американський фільм «Диво-жінка 2» стане першою стрічкою, яка буде зроблена відповідно до офіційних інструкцій проти домагань.

Американський фільм «Диво-жінка 2» стане першою стрічкою, яка буде зроблена відповідно до офіційних інструкцій проти домагань.

Про це повідомляє The Verge.

Гільдія продюсерів опублікувала принципи та рекомендації для кіновиробників та акторів, згідно з якими, зокрема, усі учасники знімального процесу повинні звертати увагу на домагання та боротися з цим.

До методів боротьби з сексуальними домаганнями входить призначення юристів, до яких постраждалі можуть звернутися. Також усі випадки домагань повинні невідкладно документуватися, а будь які подібні повідомлення «повинні слухатись з повагою, увагою та співпереживаннями».

«Диво-жінка» — це американський супергеройський фільм, заснований на історії однойменного персонажа DC Comics від студії Warner Bros. Перша його частина вийшла у травні 2017 року. Продовження стрічки очікується у 2019-му.

Понад 300 акторок, сценаристок, агенток, режисерок та інших представниць шоу-бізнесу запустили ініціативу Time's Up (Годі вже) для протидії сексуальним домаганням у розважальній індустрії.

Актор Марк Волберг пожертвував 1,5 мільйони доларів до фонду руху Time's Up — весь його гонорар за участь у перезнятій стрічці «Усі гроші світу» звідки вирізали усі сцени за участю Кевіна Спейсі, звинуваченого у сексуальних домаганнях.

Після публікації New York Times, актриси Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу також звинуватили Вайнштейна в домаганнях і розповіли, коли й за яких обставин це сталося.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила продюсера Вайнштейна в зґвалтуванні.

ДИВІТЬСЯ: «Чорна» доріжка, промова Опри та жарти про Вайнштейна: як проходив «Золотий Глобус».

Пов`язані новини