Український дизайнер Вадим Грінченко і його сестра — лікарка Лілія Курилець створили мобільний додаток для самостійної діагностики хвороб First Aid.

Український дизайнер Вадим Грінченко і його сестра — лікарка Лілія Курилець створили мобільний додаток для самостійної діагностики хвороб First Aid. 

Додаток наразі можна завантажити лише на iOS.

Як описують програму самі творці, з її допомогою можна швидко визначити причину болю, ознайомитися з ймовірними діагнозами і зрозуміти, наскільки критичним є захворювання.

У додатку є опція консультації з лікарем — безкоштовна для  України, і платна для закордонних користувачів.

Додаток також дозволить викликати «швидку» одним натисканням кнопки.

«У більшості випадків у людини далеко не інфаркт, а звичайний остеохондроз, а й він боліти може дуже сильно. А якщо болить живіт, то першим ділом люди лякаються і думають про апендицит, хоча найімовірніше, що це напад панкреатиту або коліт. Тому дуже важливо швидко отримати первинну інформацію про можливі причини больових відчуттів, зрозуміти що робити далі і до якого лікаря звертатися», — пояснює Вадим.

First Aid ставить користувачеві ті ж питання, що і лікар на прийомі: «де болить, як болить, де віддає, чим супроводжується біль, що полегшує біль».

В цілому програма знає про симптоми 52 хвороб, від крепатури після спортзалу до переломів та інсульту. Користувач також може експортувати результати діагностики в PDF-файл і потім показати його лікарю.

Нагадаємо, американська школярка створила додаток для ранньої діагностики передчасної сліпоти.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: