Українська співачка Джамала прибуде о 18:35 за київським часом в аеропорт Бориспіль

Українська співачка Джамала, яка сьогодні перемогла в конкурсі «Евробачення — 2016», повернулася в Україну. Громадське транслювало подію наживо.

У терміналі Борисполя співачку зустріли сотні людей. Вони тримали українські прапори і скандували «Дякуємо» і «Крим - це Україна».

На брифінгу біля літака Джамала сказала, що дуже рада, що «Євробачення-2017» прийматиме Україна. Але, за її словами, це навряд-чи відбудеться в Криму.

«Це дуже складне питання, тому що я знаю, що Крим зараз знаходиться в окупації. Мені дуже б цього хотілося. Але я думаю, що за рік ми не зможемо цього зробити», — сказала Джамала.

Також співачка розповіла, що підготовка до фіналу Євробачення була найскладнішою в її житті. «Репетиції починалися з ранку і до ночі», — сказала Джамала.

Під час реєстрації в аеропорту Стокгольма співачці довелося доплатити за головний приз Євробачення – коробку із кришталевим мікрофоном. Кореспондент Громадського повідомив, що приз переважив допустиму вагу багажу.

Міністр культури Євген Нищук анонсував, що Джамалі збираються присвоїти звання Народної артистки України.

«Вже переговорили з колегами, готуємо документи від Мінкультури на отримання Джамалою звання — Народна артистка. Бо, хто б як не ставився до таких нагород, а це невеликий комплімент від держави, символічна, але приємна подяка», — написав міністр у Facebook.

Нагадаємо, в ніч на 15 травня українська співачка Джамала підкорила серця не тільки членів журі Євробачення, за кількістю голосів якого вона посіла друге місце, а й глядачів, які допомогли їй здобути абсолютну перемогу.

Поділитись: