Політика

Джеймс Меттіс склав присягу міністра оборони США

21 січня, 2017 20:58
Політика/Джеймс Меттіс склав присягу міністра оборони США
Зберегти
Вигляд
Генерал у відставці Джеймс Меттіс склав присягу міністра оборони США

Генерал у відставці Джеймс Меттіс склав присягу міністра оборони США.

Про це повідомляє The Washington Post.

Як зазначається, 66-річний Меттіс був затверджений на посаду 98 голосами Сенату. Присягу прийняв віце-президент США Майк Пенс.

У своїй заяві, адресованій армії та спецслужбам, Меттіс назвав їх «стражами та хранителями нашого (американського — ред.) народу».

Крім того новий глава Пентагону зобов’язався співпрацювати з Державним департаментом для укріплення американських альянсів за кордоном, окремі з яких раніше були розкритиковані Трампом.

Згідно з повідомленням, Меттіс став першим з 1950 року високопоставленим офіцером, який очолює Міністерство оборони США.

Джеймс Меттіс — американський військовий діяч, генерал Корпусу морської піхоти США, колишній командувач Міжвидового Командування Збройних сил США. Також він командував 1-м експедиційним корпусом морської піхоти США, служив командувачем Центрального командування ВМС США і керував 1-ю дивізією корпусу морської піхоти США протягом війни в Іраку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дональд Трамп склав присягу та став новим президентом США.

Раніше повідомлялося, що претендент на пост глави Пентагону генерал Джеймс Меттіс виступає за надання допомоги Україні для протидії російський агресії.

Детальніше читайте у публікації: Призначення Білого дому: чи принесуть удачу Трампу генерали

Пов`язані новини