Лідера кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв передав президенту Туреччини особисте послання від президента України Петра Порошенка. Про що йдеться в посланні — невідомо.

Лідера кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв передав президенту Туреччини особисте послання від президента України Петра Порошенка.  Про що йдеться в посланні — невідомо.

Про це повідомив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook.

«Відомо, що в Анкарі Мустафа Джемілєв також вручив президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану особисте послання президента України Петра Порошенка», — написав Чубаров.

Про що йдеться у посланні Чубаров не зазначив.

Глава Меджлісу вказав, що Джемілєв перебуває в Анкарі на 6 з'їзді правлячої партії, засновником якої є нинішній президент Туреччини Ердоган.

Порошенко відправив Уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Джемілєва на з'їзд партії у ролі «власного представника».

Також Чубаров зазначив, що до складу делегації Росії на з'їзді увійшов «кримський колаборант «депутат ГД (Держдуми Росії — ред.)» Руслан Бабельк». Оскільки Туреччина не погоджувала його участі, Руслана Бальбека не допустили до участі у з'їзді партії.

Нагадаємо, 24 червня у Туреччині відбулись президентські та парламентські вибори. Згідно з офіційними результатами голосування, чинний президент країни Реджеп Тайіп Ердоган набрав абсолютну більшість голосів на дострокових президентських виборах за підсумками опрацювання 97,7% бюлетенів.

Згідно з внесеними до Конституції змінами, президент країни отримає дуже широкі повноваження — він буде очолювати уряд країни і призначати на посади міністрів без згоди парламенту. Також він буде призначати керівників спецслужб і армії.

 

Поділитись: