Власники найуспішнішого футбольного клубу Ефіопії «St George Sports Club» оголосили про намі продати його уболівальникам.

Власники найуспішнішого футбольного клубу Ефіопії «St George Sports Club» оголосили про намі продати його уболівальникам.

Про це повідомляє Financial Times.

Зазначається, що продаж планувалася вже кілька років.

За словами глави підписанта Fairfax Africa Земедене Негату, в угоді можуть взяти участь десятки тисяч уболівальників, а сума продажу перевищить 20 мільйонів доларів.

«Кінцева мета — не просто виграти в Ефіопії, але виграти Кубок Африки і вивести Ефіопію на чемпіонат світу», — сказав Негату.

Наразі клуб належить групі St George Football Association, фінансову підтримку йому надають ефіопський бізнесмен Абеннет Мескель і саудівський мільярдер Мухаммед Хусейн аль-Амуді, що народився в Ефіопії.

Після продажу акцій асоціація передасть всі активи новій компанії — St George Football Club, основними акціонерами якої, як очікується, будуть уболівальники.

Передбачається, угода буде завершена до кінця серпня.

Футбольний клуб «St George Sports Club», який базується у столиці Ефіопії, був заснований в 1935 році і неодноразово вигравав чемпіонат Ефіопії. З 2000 року команда 13 разів ставала переможцем в прем'єр-лізі.

Раніше повідомлялось, що у Гані показали фільм про корупцію в футболі. Згодом після показу футбольну асоціацію розпустили.

Поділитись: