ENRU

Ефір Громадське.Крим: про Чийгоза, Умерова та крадений Росією газ

Програма Громадьске.Крим продовжує новий сезон в оновленій студії Громадського.

Сьогодні в ефірі журналіст і ведучий програми Сергій Мокрушин почне розмову про засудженого окупаційною владою Криму заступника глави Меджлісу Ахтема Чийгоза. Скайпом у студію долучиться адвокат Микола Полозов, якого питатимемо про подальші дії з боку захисту щодо Чийгоза.

Також поговоримо і про ще одного заступника глави Меджлісу — Ільмі Умерова, щодо якого захист подав клопотання про припинення кримінального переслідування. З цієї теми першою гостею у студії стане представниця міжнародної організації Amnesty International Марія Гур’єва.

Загалом про дії та подальші плани України стосовно переслідування кримських татар у Криму розповість друга гостя Громадське.Крим, заступниця мціністра інформполітики України Еміне Джепар.

Другою темою, яку піднімуть в ефірі, стане питання про газ. Адже Росія вже понад три роки видобуває природний газ на родовищах, які було захоплено разом з кримським півостровом. Детальніше про це питатимемо голову «Чорноморнафтогазу» Світлану Нежнову та екс-урядового уповноваженого у справах ЄСПЛ Бориса Бабіна.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram