Життя

Економіка Британії може збагатитися на 500 млн фунтів після весілля принца Гаррі

4 січня, 2018 11:13
Життя/Економіка Британії може збагатитися на 500 млн фунтів після весілля принца Гаррі
Зберегти
Вигляд
Весілля принца Гаррі та акторки Меган Маркл може додатково забезпечити британській економіці 500 мільйонів фунтів стерлінгів.

Весілля принца Гаррі та акторки Меган Маркл може додатково забезпечити британській економіці 500 мільйонів фунтів стерлінгів.

Про це повідомляє Reuters.

Принц Гаррі, онук королеви Єлизавети II і п'ятий претендент у черзі на престол, одружиться 19 травня у Віндзорському замку, де проживали британські королі та королеви майже 1000 років.

Весілля старшого брата Гаррі принца Вільяма у квітні 2011 року призвело до збільшення кількості відвідувачів Британії на 350 тисяч людей порівняно з аналогічним місяцем попереднього року.

Подібний економічний ефект очікують і цього разу.

За розрахунками експертів, близько 200 мільйонів фунтів стерлінгів надійдуть зі сфери туризму, ще 150 мільйонів люди витратять на вечірки та святкування, близько 50 мільйонів — на футболки, кепки та інші пам'ятні предмети. Близько 100 мільйонів принесе реклама Британії у всьому світі.

Раніше прес-служба королівської родини опублікувала повідомлення про те, що весілля принца Гаррі та Меган Маркл відбудеться 19 травня 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖХто така Меган Маркл та як її союз з принцом Гаррі змінить обличчя британської монархії

Нагадаємо, раніше з'явилося офіційне повідомлення про заручини.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Платинова» річниця королівського весілля: 7 фактів про одруження Єлизавети і Філіпа.

Пов`язані новини