УКРАЇНА

Екс-депутат Держдуми Максакова може влаштуватися в Київський театр опери

16 лютого, 2017 13:57
УКРАЇНА/Екс-депутат Держдуми Максакова може влаштуватися в Київський театр опери
Зберегти
Вигляд
Оперна співачка і колишній депутат Держдуми РФ від «Единой России» Марію Максакову звільнили з Російської академії музики ім. Гнєсіна.

Оперна співачка і колишній депутат Держдуми РФ від «Единой России» Марію Максакову звільнили з Російської академії музики ім. Гнєсіна за те, що вона в жовтні 2016 року разом з чоловіком, екс-депутатом Дєнісом Воронєнковим поїхала в Україну.

Про це вона розповіла Громадському.

«Моє викладання в академії — це було дерево, що не приносить плоду. Я отримала якісь навички та знання і повинна ними поділитися», — сказала вона.

Максакова повідомила, що планує продовжувати виступати на Заході, а також, можливо, буде працювати в Національній опері України ім. Шевченко.

Остаточного рішення з цього питання ще немає.

«Не будемо забігати наперед, але я ще 15 років тому мала в перший раз заспівати там. Тоді не склалося», — сказала вона.

Крім того, Максакова стверджує, що не збирається більше займатися політикою.

Нагадаємо, що Слідчий комітет Росії оголосив у федеральний розшук колишнього депутата Держдуми від КПРФ, чоловіка Максакової, Дєніса Воронєнкова.

Екс-депутат Держдуми Воронєнков заявив про отримання громадянства України у грудні 2016 року. Також він повідомив, що дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича.

Нагадаємо, що інший екс-депутат Держдуми РФ Ілья Пономарьов зараз є свідком сторони обвинувачення у справі про держзраду президента-втікача Віктора Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини