ENRU

Екс-депутату «Партії регіонів» повідомили про підозру у справі «чорної бухгалтерії»

Генеральна прокуратура повідомила про підозру колишньому народному депутату та екс-помічнику народного депутата від «Партії Регіонів» у причетності до «чорної бухгалтерії» партії.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

«Під час розслідування зібрано достатньо доказів, які свідчат про причетність …до діяльності у складі злочинної організації під керівництвом колишнього Президента України В. Януковича, здійснення ними функцій із обліку та видачі готівки в іноземній валюті, власного незаконного збагачення, а також давання хабарів високопосадовцям та іншим державним чиновникам», — йдеться у повідомленні.

Під час обшуків у вказаних осіб та інших людей, які можуть бути також до цього причетні, вилучили цінності, документи, та комп’ютерну техніку.

Голову ЦВК Охендовського підозрювали в отриманні коштів з «чорної каси» Партії регіонів.

Сам Охендовський назвав «нікчемними» докази щодо отримання ним грошей від Партії регіонів.

Пізніше Національне антикорупційне бюро України оприлюднило результати експертизи, яка підтверджує, що підписи у «чорній бухгалтерії» Партії Регіонів належать Охендовському.

16 березня  в НАБУ повідомили, що підписи глави ЦВК у «чорній бухгалтерії» регіоналів підтверджені повторною експертизою. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram