Пікетувальники, які організовували блокаду телеканалу «Інтер» і вчинили напад на офіс, планують провести аналогічні акції проти ряду інших ЗМІ.

Про це Громадському повідомив лідер партії «Братство», екс-комбат добровольчого батальону «Свята Марія» Дмитро Корчинський.

За його словами, акція проти «Інтеру» також продовжиться.

«Сподіваюсь, що це довготривала акція проти засобів масовій інформації. Зараз активісти обговорюють, або холдинг «Вєсті», або ТРК «Україна», або радіо «Шансон», або перевізники, які возять до Криму та Росії. Наступного тижня ми побачимо», — сказав Корчинський.

В той же час, він зазначив, що особисто не організовував протест під «Інтером».

«На жаль, я не організовував цю акцію під Інтером, хоча щиро співчував всьому що там відбувалося. Так, я знав, що вона організовується знаю багатьох людей, хто це робив, вони воювали в батальйоні «Свята Марія», але я до цього не причетний», — додав він. 

Нагадаємо, 4 серпня, на вулиці Щусєва, почалася пожежа в будівлі телеканалу «Інтер». До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували «Інтер – агент Москви».

В результаті пожежі у будівлі «Інтера» постраждали люди. Зокрема, журналістка телеканалу отримала травму хребта під час пожежі. 

Редактор програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер» Дмитро Литвин в ефірі Громадського сказав, що причиною пожежі у будівлі «Інтера» був професійний підпал.

За підозрою у підпалі будівлі «Інтера» було затримано 6 осіб, повідомив голова Нацполіції Києва Андрій Крищенко, проте згодом їх відпустили.

5 вересня, екс-добробатівці поставили намети і заявили про безстрокову акцію. Попри ці дії «Інтер» не подав заяву про перешкоджання журналістській діяльності. Тим часом, Порошенко доручив Луценку взяти під особистий контроль розслідування щодо «Інтера». 

5 та 6 вересня екс-добробатівці почали блокування головного офісу телеканалу. Вдень 6 вересня екс-добробатівці призупинили блокування нібито за домовленістю із телеканалом. Проте керівництво телеканалу «Інтер» спростовує досягнення будь-яких домовленостей із екс-добробатівцями, які протестували під офісом.

Поділитись: